Способи доставки:

 • Нова Пошта
 • Укрпошта
 • Justin
 • Кур'єром

Способи оплати:

 • Післяплати (оплата при отриманні)
 • Онлайн-оплата через сайт

Додаткова інформація:

Після надходження Вашого замовлення з Вами зв'язується наш менеджер і уточнює інформацію на замовлення (ціна, наявність, як оплачувати, доставляти). Доставка товару здійснюється терміном від 1 до 3 х днів (залежно від групи товарів яка йде на замовлення). Також доставка кур'єром по місту (Харків) вартість від 100 грн. та вище в залежності від району.

Доставка об'ємних товарів провадиться з передоплатою
Великогабаритний товар (від 10 об'ємної чи фактичної ваги та вище) - передоплата 100 грн або 20% вартості товару.
Збірні замовлення (від 3-х одиниць та вище) - передоплата 100 грн.
Відправка дефлекторів - передоплата 100 грн. т. до. товар пересувається в об'ємних коробках.

Якщо Ви маєте у своєму розпорядженні вільний час, можете забрати ваше замовлення самостійно.

Ми передбачили різні варіанти оплати замовлення, щоб зробити покупку в нашому інтернет-магазині швидкою та зручною. Перед оплатою уточніть будь-ласка наявність товару або дочекайтесь дзвінка менеджера для підтвердження наявності.

Шановні клієнти!

Замовлення об'ємні та замовні позиції надсилаються лише за мінімальною передоплатою 80-300 грн (залежно від позиції). Ми знаємо, що деякі дефекти товару дуже складно виявити в момент отримання у відділенні «Нової пошти». Прохання товар оглядати і встановлювати протягом 14 днів, щоб уникнути подальших конфліктів. Але в будь-яких випадках ми завжди йдемо назустріч клієнту і відступаємо від закону на Вашу користь. Просимо Вас зберігати товар у належному вигляді, не рвати упаковку, зберігати коробку, не обклеювати покупку скотчем та жодними іншими способами не позбавляти її товарного вигляду. Це сприяє безпроблемному здійсненню процедури повернення. Ми завжди раді допомогти кожному клієнту та готові вирішувати всі спірні питання на Вашу користь.

Зверніть увагу, що витрати на доставку товару назад сплачуються вами (крім тих випадків, коли ви повертаєте бракований товар або товар, що не відповідає замовленню). Якщо ви не оплатите доставку або вкажете оплату післяплатою, ми не отримаємо посилку, вона повернеться відправнику.

Прохання враховувати цю інформацію під час формування замовлення на нашому сайті.

Шановні клієнти!

AVTO RIF дбає про те, щоб Ваш online-шопінг був простим і приємним.

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів".

1. Категорії товарів, які не можна повернути;

Товар не може бути повернутий або замінений за наявністю:

 • сліди використання на товарі;
 • неправильної експлуатації при наявних слідах забруднення;
 • незбереження всіх частин індивідуальної (заводської) упаковки.

Поверненню підлягає товар без слідів використання за визначенням Продавця.
Обміну підлягає товар із виявленням шлюбу від Виробника, за визначенням Продавця

Товари які з технічних причин не підійшли даному авто можна повернути з актом рекламації зі сто їх встановлюваним (…. На бланку А4 за підписом власника який має дозвіл на виконання цього виду діяльності).

2. Строки, умови та порядок (процес) повернення/заміни товару належної якості;

Ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту отримання та оплати.
Щоб повернути або обміняти товар належної якості після оплати – повідомте про це нашим менеджерам для з'ясування всіх деталей повернення та оформлення заявки про повернення чи обмін товару.

Товар повинен бути повернутий у такому вигляді, в якому і отриманий, з наявністю всіх етикеток і цілісної упаковки.

Заміна товару проводиться за наявності необхідних моделей та матеріалів на складі. Заміну на інший товар ми зробимо протягом 5 робочих днів після отримання нами поверненого товару. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та отримати назад гроші у розмірі вартості поверненого товару не пізніше ніж за 7 днів або за домовленістю. Можливо здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні відповідного товару у продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару у продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.

Повернення здійснюється за адресою відправника або згідно з пунктом 4.

3. Строки, умови та порядок (процес) повернення товарів неналежної якості;

Перевірка товару Покупцем здійснюється на Новій Пошті або перевізником за попередньою домовленістю із Продавцем.

Перш ніж повернути або обміняти товар неналежної якості після оплати – повідомте про це наших менеджерів для з'ясування всіх деталей повернення та оформлення заявки про повернення чи обмін товару.

При заміні товару з недоліками з боку Продавця на товар аналогічної моделі належної якості, ціна на який змінилася, перерахунок вартості не проводиться.
У разі пред'явлення споживачем вимоги про безоплатне усунення недоліків товару вони будуть усунуті протягом 14 днів з дати його пред'явлення або за згодою сторін в інший строк:

 • Вимоги споживача розглядаються після пред'явлення споживачем розрахункового документа.
 • Повернення здійснюється згідно з пунктом 4.

Увага! Вимоги споживача не підлягають задоволенню, якщо Продавець, виробник (підприємство, що відповідає вимогам споживача) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром невміння його встановити на авто за незнанням технічних нюансів (ЗУ «Про захист прав споживачів» ст.17 п.4) компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.

4. Фізичне місцезнаходження, де можна зробити повернення запчастини;

Товар можна надіслати кур'єрською службою Нова Пошта до міста Харкова на відділення №120 (смт. Пісочин, вул. Надточіївська, 2) за попереднім погодженням з менеджером, або доставити особисто на наш пункт видачі товарів: Українa, м. Харків. пл. Кононенка, 1, індекс 62416.

Телефони для повернення:

 • Тел.: +38 (067) 583 67 20

5. Термін та умови повернення коштів;

Повне повернення коштів здійснюється до 14 банківських днів на банківську картку одержувача, з якої було здійснено оплату інтернет замовлення.

6. Повернення грошового переказу.

Повернення грошей за товар провадиться на банківську картку.
З повагою інтернет-магазин AVTO RIF.

Не знайшли відповідь на ваше запитання?

Зв'яжіться з нами через сторінку Контакти.
Меню